امتياز :
+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۸۹ساعت 10:51 توسط sms |

موهای زیبا، گامی به سوی جوانتر شدن!!
 

جوان ماندن آسان تر از آنست که فکرش را بکنید. تغییرات کوچکی در زندگی روزمره‌ی خود بدهید، فوت و فن های جدیدی را بکار گیرید و به پیشواز ظاهری جوان بروید. در طی مقالاتی 100 راه ساده برای دور  نگه داشتن سالهای پیری وجود دارد. دیگر نیازی به بوتاکس نیست.در این قسمت به نکات مرتبط با مو می‌پردازیم:
 
1)   به مو هایتان درخشندگی بیشتری بدهید.

برای درخشندگی بیشتر موهای رنگ شده تان، پس از رنگ کردن موها دو قطره روغن گریپ فروت به حالت دهنده اضافه کنید و سپس به موهایتان بمالید.

2)   موها یتان را فر نکنید.

آسیب هایی که توسط سشوار و دستگاههای مخصوص فر کردن، به مو وارد می‌شود را به حداقل برسانید. ساختار این گونه دستگاه ها به گونه ای است که کهربای موجود در آن- نوعی سنگ- به هنگام فعال، شدن یون های منفی تولید می‌کند که این یون ها با زدن ضربه های سریع به موها به آن حالت می‌دهند.

3) راه حلی برای زیبایی سریع صورت

چتری زدن موها چین و چروک های روی پیشانی را می‌پوشاند و چشم ها، نسبت به چین و چروک‌های صورت بیشتر در معرض دید قرار خواهند گرفت. صورت های گرد با موهایی چتری که تا روی ابروها آمده اند زیبا تر خواهند شد. با چتری های بلند و یک طرفه می‌توانید صورت های مربعی شکل را زیبایی دهید و برای صورت های دراز و کشیده چتری های کوتاه بزنید دقیقا بالای پیشانی، تا صورت را گرد و پر نشان دهد.

4) مو هایتان را به آرامی بشویید.

از شستن بیش از اندازه موهایتان خودداری کنید. با نوک انگشتان و به آرامی پوسته سر را بشویید و تمییز کنید. نیازی به ساییدن و چنگ زدن بیش از حد پوست سر نیست. بعد از زدن نرم کننده به موهایتان، با یک شانه با دندانه های پهن زیر دوش موهایتان را آبکشی کنید.

5) همیشه موهایی براق داشته باشید.

برای بر طرف کردن موهای کدر که از زیبایی و درخشندگی موها می‌کاهد، از اتوی مو و یا سشوار، همراه با یک برس گرد برای حالت دادن و صاف کردن مو ها استفاده کنید. یک بار در ماه براق کننده و روغن جلا دهنده به موهایتان بزنید تا برق و درخشندگی زیبایی به موهای خود بدهید.

6) زیاده روی نکنید.

 اگر خودتان در خانه موهایتان را رنگ می‌کنید، هرگزموهایتان را بیش از دو درجه از رنگ طبیعی خودش روشن تر نکنید.

7) فقط در پایان شستن موها، از نرم کننده استفاده کنید.

 استفاده از نرم کننده در پایان شستن موها، از ریشه موها محافظت کرده و از سست شدن آنها جلوگیری می‌کند. موهای شل و ول در فرق سر چهره شما را زشت و سن شما را بیشتر نشان خواهد داد. پس، از موهای خود به خصوص در قسمت جلو بیشتر محافظت کنید.

8) هنگام سشوار زدن دهانه آن را به سمت پایین نگه دارید 

هنگامی که با سشوار موهایتان را حالت می‌دهید، دهانه سشوار را به سمت پایین نگه دارید و دقیقآ سشوار را بالای برس نگه دارید . با این روش که سر سشوار را رو به پایین می‌گیرید، موها درخشندگی خود را هنگام سشوار زدن از دست نخواهند داد.

9) موهایتان را مرتب کوتاه کنید.

موهای بلند سن شما را بالاتر می‌برد و چهره تان را خسته نشان می‌دهد. علاوه بر این موها هر چه بلند تر شوند باریک تر و کم پشت تر به نظر می‌رسند. برای جوان تر نشان دادن خود موهایتان را مرتب کوتاه کنید.

10)  پوست سر را بیشتر با شامپو بشویید.

موها در قسمت پوست سر بسیار کثیف تر از بقیه قسمت ها هستند و شستن بقیه قسمت های مو با کف شامپو آنها را تمییز خواهد کرد و زیبایی و درخشندگی به مو می‌دهد.

11) لیر(layer) کردن موها آنها را زیبا تر خواهد کرد.

مدل موی تکه تکه که در اصطلاح لیر(layer) نامیده می‌شود موها را زیبا ترخواهد کرد  و به چهره تان نشاط و سر زندگی خواهد بخشید. چند لایه ای شدن مو باعث می‌شود بقیه موها درخشان تر و پرتر به نظر بیایند، و حتی باعث می‌شود چین و چروک ها و لک ها و کک مک های صورت نیز کمتر به چشم آیند.

12) موهای سفیدتان را با آرایش محو کنید.

برای محوکردن موهای سفید از ریمل یا خط مایع استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که رنگی را که برای این منظور به کار می‌برید، متناسب با رنگ موهایتان باشد. این روش مناسبی برای پوشاندن موهای سفید که روی سر پیدا شده اند می‌باشد.

13) به درخشندگی موهایتان کمک کنید.

 اشعه UV باعث تغییر در ساختار شیمیایی مو خواهد شد. و موها را خشک و شکننده خواهد کرد. هنگامی که برای مدت زیادی در معرض نور آفتاب قرار می‌گیرید از یک کلاه لبه پهن پارچه ای با بافت متراکم استفاده کنید. و همچنین از ضد آفتاب هایی که در محصولات آرایشی مو موجود می‌باشند و  جهت جلو گیری از آسیب های مومی باشند، استفاده کنید.

14) از شستن روزانه موها بپرهیزید.

 هر چه بیشتر به موهایتان شامپو بزنید، زودتر رنگ موهایتان از بین خواهد رفت. بنابراین، یک روز در میان موهایتان را بشویید و از شستن بیش از حد آن خودداری کنید 

15) از شر موهای سفید خلاص شوید.

 موها به هنگام سفید شدن ضخیم تر خواهند شد که در نتیجه به هنگام رنگ کردن کمی موها به سختی رنگ خواهند گرفت. اگر بیش از 40% از موهایتان سفید شده است، رنگ موهای دائمی گزینه مناسبی برای رفع این مشکل موهایتان است. برای نتیجه بهتر و ماندگاری بیشتر، یک کلاه پلاستیکی یک بار مصرف به مدت 20 دقیقه روی سرتان بگذارید وپس از آن یک حوله گرم دور موهایتان بپیچید تا تمام زمانی که تمام موها رنگ بگیرد. اگرهم از رنگ موهای موقت استفاده می‌کنید، از رنگی تیره تر از موهای اصلی خودتان استفاده کنید تا موهای سفید به خوبی رنگ بگیرند و در صورتی که از رنگ مویی روشن تر از موهای خودتان استفاده کنید، مانند این است که موهایتان را های لایت کرده اید.

 

+ نوشته شده در جمعه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:51 توسط sms |

مدلهای موی بسیار زیبا !
گالری آرایش مو: موهای متوسط

سبک مطلوبتان را انتخاب و چاپ کنید و به آرایشگاه موردنظرتان ببرید و با یک همفکری با آرایشگر خود از مدل انتخابیتان لذت ببرید.

موهای زبر صاف شده:
 
 

این نمونه از اصلاح مو برای موهای موجدار و یا صاف بسیار مناسب و شیک است.

مدل لایه ای:
 

این مدل موی متمایل به عقب برای خانم‌های با صورت‌های مربعی شکل و با موهای کمی‌ موج‌دار بسیار شگفت‌انگیز می‌باشد.

موهای فر طبیعی:
 

دختران با موهای فرفری می‌توانند از این مدل مو که بسیار انعطاف‌پذیر است و احتیاج به آرایش دادن ندارد لذت ببرند.

موی خشن تا روی شانه:
 

این اصلاح مو برای صورت گرد مناسب است، زیرا بیشتر تمرکز آن به سمت بالا می‌باشد، در نتیجه صورت را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

موج‌های فرشته‌ای:
 

این مدل موی بسیار شیک و زیبا توجه را به سمت چشم‌ها و استخوان گونه‌ها می‌کشاند.

موهایی متمایل به اطراف:
 

این اصلاح مو بهترین انتخاب است برای موهای صاف و کمی‌فردار و برای صورت‌های کشیده و بیضی و قلبی شکل.

موهای تیز:
 

این سبک مو برای موهای صاف بسیار مناسب است.

لایه‌هایی تا روی شانه:
 

این مدل مو بصورت لایه لایه تا روی شانه می‌باشد و یک نگاه گیرا به خانم‌های با صورت قلبی شکل می‌دهد.

گیسوانی شیک:
 

یک اصلاح مثل این مدل به شما اجازه می‌دهد تا اسکلت صورت خود را به معرض نمایش قرار دهید.

حلقه حلقه:
 

اگر شما موهایی به صورت طبیعی فر دارید این اصلاح برای صورت بلند و مربعی بسیار مناسب است.

جدید و متغیر: 
 

این مدل مو به صورت‌های تخم مرغی و قلبی شکل جلوه‌ای عالی می‌دهد.

موهای با فرهای درشت:
 
 

اگر موهای شما بصورت طبیعی فر است و صورت کشیده‌ای دارید، این مدل موی زیبا و شیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم

+ نوشته شده در جمعه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:50 توسط sms |

هایلایت های فانتزی موقت مخصوص دختران جوان
امروزه بیشتر دختران جوان ما متا سفانه در ابتدای راه جوانی ویا شاید بهتر بگوییم در انتهای راه نوجوانی دوست دارند دچار تغییر وتحول چهره وموی خود شوند وچون عجله می کنند ممکن است خیلی سریع هم پشیمان شوند ودر صدد جبران آن برایند.این تغییرات می تواند شامل رنگ کردن،لولایت وهایلایت کردن موها باشد که در نهایت به مش کردن آنها منجر خواهد شد،چرا که وقتی حتی از یک لولایت ساده شروع کنند، این تغییردر رنگ موی آنها به یک عادت تبدیل خواهد شد و خیلی کم پیش می آید که به صبر کردن و بلند شدن موها تا کوتاهی موهای رنگ شده بیانجامد و بر اساس هر مجلس و مهمانی دست به رنگ و هایلایت خواهند زد. دختران جوان ما می توانند از راههایی در هنر آرایش و پیرایش مو استفاده کنند که بعد از لولایت و هایلایت و مش موها تا زمان بیرون آمدن موی طبیعی و جایگزین شدن آن به حالت اولیه نه تنها در تمام این مدت از تغییررنگ موی خود دور نخواهند ماند بلکه به شکلی فانتزی و شیک ،دخترانه نیز دیده خواهند شد.

1-هایلایت بنفش:

اگر موی طبیعی خود را به اصطلاح لولایت کرده اید(رگه های ملایم و کمرنگ در در لابلای موهای طبیعی که تنها با رنگ مو بدون دکلره انجام می شود) واین لولایت در گروه رنگهای زرد کمرنگ و مات خردلی،قهوه ای،نارنجی کمرنگ،قهوه ای تیره و نهایت طلایی بر روی موی طبیعی شما انجام شده و تقریبا پس از سه ،چهار ماه ریشه ی موی طبیعی شما در آمده و لولایت شما نیز از رنگ اولیه خارج شده وشما از این ناهماهنگی ریشه با پایین مو خسته شده اید، راه پیشنهادی ما این است که به جای یکدست کردن موها توسط رنگ یا  لولایت مجدد ویا وسوسه برای هایلایت که تکرار آن باعث ریزش و سفیدی موهای شما خواهد شد ،با تهیه ی یک رنگ موی فانتزی ویا واریاسیون که از گروه رنگهای موقت می باشند وبا هر بار شستشو کمرنگ شده تا از روی موها پا ک شوند و تا بلند شدن ریشه ها و یکدست شدن موها به رنگ طبیعی در تنوع رنگ مو، بدون آسیب جدی به آن، در این مدت به شما کمک خواهند کرد.
بر روی موهای به رنگ گروه رنگی که نام برده شد بهتر است از رنگ موی فانتزی یا واریاسیون بنفش استفاده کنید ،به این ترتیب که رنگ موی فانتزی یا واریاسیون بنفش را به نسبت قد مو که اگر کوتاه، تقریبا تا گردن است دو بند انگشت رنگ و بلند تر از آن را به همین نسبت تا نصف تیوپ رنگ ، با مقداری شامپو که برای شستشوی سر همیشه استفاده می کردید،مخلوط کرده و از یکی ،دو سانت پایین تر از ریشه بر روی کل موهاکه البته تمیزو خیس هستند، بکشید و مثل شستشوی مو عمل کنید تا به همه ی نقاط، رنگ برسد و بعد از یک ربع تا بیست دقیقه بشویید.این رنگ با هر بار شستشو کمرنگ شده و گاهی هم به یک رنگ صورتی زیبا تبدیل خواهد شد تا کاملا از روی موها پا ک شده و شما را به رنگ دیگری دعوت خواهد کرد.
 
2-هایلایت قرمز:

گاهی برای یک مجلس خا ص بر حسب رنگ لباستان که می تواند قرمز ،مشکی ویا هر رنگ دیگری که رگه های قرمز در آن موجود  باشد، بعد از همان گروه لولایتی که در قسمت 1 ذکر شد ویا کمی از آنها تیره یا روشن تر که فرق نمی کند وحتما نباید هایلایت ها خیلی روشن باشند،میتوانید از رنگ فانتزی قرمز وتنها برای همان مجلس استفاده کنید .به این ترتیب که تنها چند تکه از موهای هایلایت شده را جدا کرده وبا دست کش و فقط با مقدار کمی رنگ قرمزآنها را رنگ کنید و بعد از بیست دقیقه بشویید.اگر این رنگ قرمز فانتزی را با اکسیدان و یا شامپو مخلوط کنید ماندگاری بیشتری خواهد داشت که ما این کار را توصیه نمی کنیم چرا که این رنگ به هیچ وجه مناسب محیط بیرون وخیابان نمی باشد واما وقتی فقط با رنگ قرمز تنها رنگ می شودبه راحتی با یک بار شستشو از روی مو پاک خواهد شد.

3-هایلایت صورتی:

مناسب ترین هایلایت برای دختران جوان ما این رنگ هایلایت است زیرا علاوه بر فانتزی و شیک بودن آن چهره را زنانه نشان نخواهد داد وکاملا دخترانه است.در این هایلایت هم میتوانید طبق هایلایت بنفش عمل کرده یعنی از واریاسیون بنفش و شامپوبا همان پایه رنگ مو استفاده کنید فقط با این تفا وت که کمتر از ده دقیقه وخیلی زودبشویید ،اما راه دوم این که از یک رنگ فانتزی صورتی استفاده کنیدو تکه هایی از موهای روشن را متقارن انتخاب کرده واز رنگ صورتی با شامپو بر روی آنها بزنیدو بعد از یک ربع تا بیست دقیقه بشویید .قابل ذکر است که واریا سیون ها را می توانید به راحتی بر روی کل موها بکشید چون تاثیر چندانی بر روی موهای طبیعی به رنگ تیره مثل مشکی و قهوه ای نخواهد داشت اما بر روی موهای طبیعی روشن تر هاله ی صورتی رنگی که آن هم در نور دیده خواهد شد به جا می گذارد.
 
4-هایلایت سرمه ای:

دختر خانمهایی که موهایشان را مش کرده اندو این مش پس از چند ماه آن رنگ شاداب اولیه را ندارد وبه اصطلاح نیاز به یک رنگسا ژدارد وبه نوعی باز هم برای تغییر تازه ای دوست دارند بلای تازه ای بر سر موهایشان بیاورندبهتر است این بلا را با یک رنگ فانتزی سرمه ای تجربه کنند.به این ترتیب که هم می توانید از رنگ فانتزی سرمه ای طبق روشهای قبلی با مقداری شامپو استفاده کنیدوبر روی کل موها بکشید وهم از یک روش حرفه ای تری که نیاز به توجه بیشتری دارد وحسا س است نیز استفاده کنید وآن اینکه بر حسب قد مو از یک بند تا 3/1 تیوپ رنگ مشکی پر کلاغی رابا شامپو مخلوط کرده وچون بر حسب نوع مو جذب خواهد شد، خیلی سریع به یک رنگ سرمه ای یا آبی تیره  تبدیل خواهد شدو شما باید فورا آن را بشویید و البته اگر گاهی هم به مشکی  نزدیک شدجای نگرانی نیست چون با شامپو مخلوط می شود به راحتی بعد از چند بار شستن رنگ باز خواهد کرد، در این مورد توصیه می شود از کسانی که از آرایشگری سر رشته دارند کمک بگیرید.

5-هایلایت سبز:

این مورد برای موهایی با هایلایت های قبلی خیلی روشن که بعد ازگذشت چند ماه به قرمزی و نارنجی ویا طلایی می زندمناسب می باشد چرا که  قرمزی ها را می پوشاند و رنگ موی شما را به یک رنگ زیتونی بسیار زیبا در خواهد آورد، حتی اگر همه ی موها را رنگ کرده وسپس روی آنها هایلایت کرده باشیدبا این رنگ بسیار خوشرنگ وزیبا خواهد شد،به این ترتیب که از مخلوط 3/1 تا نصف تیوپ رنگ واریاسیون سبزبا کمی شامپوبر روی کل موها استفاده کرده وبعد از بیست دقیقه بشویید.
 
6-هایلایت هفت رنگ:
 
در این نوع هایلایت که بر روی هایلایت های تکه ای انجام می شود می توانیدچند تارموی باریک و نازک از هر تکه موهای هایلایت شده ی خود رابا یکی از رنگهای فانتزی ذکر شده رنگ کنید،وقتی این رنگها در لابه لای موها در کنار هم با رنگ موی طبیعی قرار می گیرند زیبایی خاصی پیدا خواهند کرد . در این هایلایت بهتر است هر تکه از مو را که جدا می کنید در یک تکه فویل آلمینیوم قرار داده وسپس رنگ فانتزی را روی آن بزنید،چرا که از چند رنگ استفاده می کنید بهتر است که با هم مخلوط نشوند والبته چون زحمت زیادی می کشید، می توانید برای ماندگاری بیشتر از مقدار خیلی کمی اکسیدان با درصد پایین به همراه شامپو استفاده کنید.
 
توصیه های مفید:
 
1-این رنگها ی فانتزی را در مجا لسی که خود مناسب میدانید مورد استفاده قرار دهیدو از آنجایی که زیباترین رنگ ،رنگ طبیعی است استفاده از این رنگهادر مکانهای عمومی بخصوص دانشگاههاتوصیه نمی شود .
 
2-از رنگهای فانتزی با فاصله های کم وبه مقدار زیاد استفاده نکنید زیرا ممکن است از رنگ قبلی در موی شما باقی مانده باشدو رنگ موی جدید شما آن رنگی نشود که می خواستید،پس برای تغییر رنگ تا پاک شدن کامل رنگ فانتزی قبلی صبر کنید.

3-واریاسیون ها راحت تر وسریعتر از رنگهای فانتزی از روی موها پاک می شوند پس در صورت تمایل به بودن رنگ در مدت زمان کمتر بهتر است از واریاسیون ها استفاده کنید.

4-برای امتحان کردن اینکه این رنگ مو به شما می آید یا نه می توانید از موهای روشن کنار صورتتان چند تارمو را رنگ کرده ،سپس در صورت تمایل کل مو را رنگ کنید ودر غیراین صورت همان تکه را چند بار با شامپو بشویید تا پاک شود.

5-گاهی هم می توانید برای امتحان رنگ مو که بدانید بر روی موی رنگ شده ی شما به چه رنگی در خواهد آمدابتداچند تار مو از پایین موی هایلایت شده را قیچی کرده وداخل ظرفی از رنگ فانتزی مورد نظر قرار دهیدو بعد از یک ربع بشویید و رنگ آن را ببینید و سپس در صورت دوست داشتن آن رنگ، کل مو را رنگ کنید.

به نظر می آید که با تمام این تغییرات هم اکنون دیگر موی طبیعی شما جایگزین موهای هایلایت ومش شده ی شما شده باشد وهمچنین از این تغییرات پی در پی موها خسته شده باشید پس چه بهتر که به آنها یک استراحت بدهید ومدتی به حالت طبیعی از آنها مراقبت کنید.
"رنگها زیبایی خداوندند و چه زیباست رنگ خدایی"
 
تهیه و تنظیم:گروه سبک زندگی سیمرغ-زهرا پهلوان زاده
+ نوشته شده در جمعه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:48 توسط sms |

فر موقت مو مخصوص دختران جوان
 
فر موقت مو مخصوص دختران جوان
 
 
از آنجایی که هر نوع ماده‌ی شیمیا‌یی بر روی موها سلامت مو را به خطر می‌اندازد و یکی از آنها فر شش ماهه و طولانی مدت است ،برای دختران جوانی که دارای موهای صاف و یا کمی حالت دار هستند و دوست دارند گاهی به طور موقت ودر زمان کوتاهی بدون استفاده از وسایل حرارتی مثل بابلیس یا بیگودی های برقی وداغ که تداوم آنها باعث زیان رساندن به موها خواهد شد ،موهایشان را فر و یا ویو کنند، راهکارهایی پیشنهاد می‌کنیم که نه تنها نیاز به رسیدگی ندارد بلکه گاهی به خاطر استفاده از مواد طبیعی به مرور زمان باعث حالت دار شدن موها خواهد شد و به حجم دادن موها نیز کمک خواهد کرد.

1- مرحله اول تهیه کردن بیگودی های فر بسته به نوع فر ریز یا درشت و یا متوسط می‌باشد به طوری که هم می‌توانید این بیگودی ها را از بیرون تهیه کنید و هم چون هر چه لایه های مو را کمتر بگیرید فر شما زیباتر خواهد شد به تعداد زیادی بیگودی نیاز دارید،آنها را با هزینه‌ی کمتری در منزل تهیه کنید بدین ترتیب که کاغذ هایی به ابعاد 9 در9 یکدست وهم اندازه بسته به حجم مو به تعداد 30 الی 50 عدد درست کرده (می‌توانید از کاغذهای یادداشت مربع شکل استفاده کنید) وآنها را لوله ای شکل کنید که مثل بیگودی های ریز در خواهد آمد و البته سایز بیگوی های شما به خودتان مربوط می‌شود که دوست دارید فر ریز داشته باشید یا درشت ویا متوسط.

2-اگر موهایی کاملا صاف وبدون حالتی دارید که پس از حالت دادن با سشوار یا بیگودی خیلی سریع به حالت اولیه برمی‌گردد و فرم خود را از دست می‌دهد، توصیه می‌شود که بعد از حمام که آب موها کشیده شد و موها نم هستند،آنها را به دو طرف سر شانه کرده و از جلو با لایه های خیلی کم وزدن کمی تافت یا مواد نگهدارنده به موها بزنید، آنها را به دور بیگودی‌ها و در وسط آنها به طور مرتب بپیچید و دو طرف کاغذهای لوله ای را خم کنید تا موها باز نشوند و حتی در صورت باز شدن می‌توانید از گیره‌های سیاه مو جهت ثابت نگه داشتن آنها استفاده کنید. 
 
3-گاهی برای موهایی که کمی حالت دارند و به راحتی به هر فرم دلخواهی که می‌خواهیم در می‌آیند ،استفاده از مواد حالت دهنده توصیه نمی‌شود و تنها نم داشتن موها کافی است.
 
4-برای فرهای درشت تر کاغذهای لوله ای را باز تر پیچانده وقطر لوله ها را بیشتر می‌گیریم.
 
5- پس از پیچاندن همه ی موها از جلو به پشت سر تقریبا نیم ساعت ویا بسته به مقدار موها کمی بیشتر طول می‌کشد تا موها خشک شوند که حتی می‌توانید از سشوار با باد بسیار ملایم برای خشک شدن آنها استفاده کنید(دقت داشته باشید که هنگام سشوار کشیدن نظم بیگودی ها به هم نخورد وباعث باز شدن آنها نشود) 
 

6-برای باز کردن موها کاغذهای لوله ای را از سمت پایین گرفته وبه طور عمودی به پایین بکشید تا منگوله ای و لولای باز شود نه اینکه به طور افقی به سر بچسبد که در این صورت اصلا فر زیبایی در نخواهد آمد.  
 
7-بعد ازآنکه موها را به ترتیب از جلو به پشت سر به آرامی باز کردید می توانید با انگشتانتان آنها را از هم جدا کرده و فرتان را طبیعی تر نشان دهید و در این هنگام برای براق شدن موها می‌توانید از کمی روغن زیتون استفاده کنید
 
8-برای ویو شدن موها از بیگودی های درشت با برداشتن لایه های زیاد مو این کار را انجام دهید اما برای فرها ،چه ریز وچه درشت حتما لایه های جدا شده را کم بگیریدبا این تفاوت که در فر ریز از بیگودی ریز و در فر درشت از بیگودی درشت استفاده کنید
 
9-این نوع فر تا زمان شسته شدن همچنان باقی خواهد ماند و تنها با شسته شدن به حالت اولیه‌ی خود باز خواهد گشت.

10- ناگفته نماند که فرهای شش ماهه یا همیشگی به موها آسیب رسانده وگاهی به خاطر مواد شیمیایی باعث سوزاندن آنها خواهد شد و اکثر اوقات به خاطر رسیدگی به آنها شما را خسته خواهد کرد چرا که شما باید فرشش ماهه را همیشه چرب نگه دارید تا خوش حالت بایستد و این خود استفاده از واکسها و کرم های مو را به همراه خواهد داشت که مصرف زیاد این مواد نیز به مقدار زیاد و در دراز مدت ضررهای بسیاری را برای موی شما به همراه خواهد داشت اما این فر نیاز به مراقبت نداشته و هر زمان که از آن خسته شوید با شستن از بین خواهد رفت.

زیبا شدن از راههای طبیعی زیباتر است ....... 
+ نوشته شده در جمعه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:47 توسط sms |

 
Previous Hairstyle
Next Hairstyle
short hairstyles_001 
Previous Hairstyle
Next Hairstyle
short hairstyles_145
Previous Hairstyle
Next Hairstyle
short hairstyles_144 
Previous Hairstyle
Next Hairstyle
short hairstyles_143


 
Previous Hairstyle
Next Hairstyle
short hairstyles_142


+ نوشته شده در دوشنبه ششم آبان ۱۳۸۷ساعت 10:40 توسط sms |

Previous Hairstyle
Next Hairstyle
short hairstyles_149

 
Previous Hairstyle
Next Hairstyle
short hairstyles_148


Previous Hairstyle
Next Hairstyle
short hairstyles_147

Previous Hairstyle
Next Hairstyle
short hairstyles_146
+ نوشته شده در یکشنبه پنجم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:52 توسط sms | 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Cute Curly Hairstyle
BEAUTY & FASHION  
 
 
+ نوشته شده در یکشنبه پنجم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:49 توسط sms |

 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Long Blonde Emo Hairstyle 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Men Short Hairstyle
 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Messy Medium Haircut

Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Long Simple Stylish Hairstyle+ نوشته شده در یکشنبه پنجم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:47 توسط sms |

 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Nice wedding hairstyle

 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Nice straight medium haircut

Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Classy nice Prom Hairstyle+ نوشته شده در یکشنبه پنجم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:46 توسط sms |
 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Red Fire Hairstyle! 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Sexy Short Emo Haircut
 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Nice long extensions Hairstyle
+ نوشته شده در یکشنبه پنجم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:44 توسط sms |

 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Nice Asian Medium Men Hairstyle


 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Nice Emo Hairstyle
 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Sexy Long Streaks
 
 
Previous Hairstyles
Next Hairstyles
Black with Red Streaks
+ نوشته شده در یکشنبه پنجم آبان ۱۳۸۷ساعت 17:25 توسط sms |